نتایج جستجو برای عبارت :

استقبال از اجراهای خیابانی داخل تبریز

مراسم استقبال آداب دارد
به قلم: فرهاد داودوندی- بروجردبزرگان دین و مذهب ما بارها تاکید داشته اند که کار بسیار پسندیده ای است اگر مسافری پس از مدتها دوری  وقتی به زادگاه خودش بر می گردد، به  استقبال آن فرد برویمطبیعتا  با حضور استقبال کنندگان، فردی  نیز که وارد شهر و دیار خودش می شود ملزم است  مواردی را به احترام استقبال کنندگان رعایت کندجدای از اینکه در عصر جدید باید برنامه ورود دقیقا برنامه ریزی شده باشد تا حوصله استقبال کنندگان سر نر
اودگارد: خیلی چیزها از زیدان یاد گرفتم
همیشه جذاب است که باشگاه های بزرگ به دنبال خرید تو باشند. هر بازیکنی از استقبال باشگاهی نظیر آژاکس استقبال می کند
زیدان به من خیلی چیزها را یاد داد ، چیزهایی مثل استپ با بدن، حرکات بدون توپ ، حضور در کارهای دفاعی و…
از اولین سری بازی های جنون سرعت از استودیوی بازیسازی مطرح و معروف EA GAMES برای دستگاه های اندرویدی است که در سال 2014 برای دستگاه های با سیستم عامل ANDROID عرضه شده بود و متاسفانه با استقبال خوبی مواجه نشد به طوری که تا به این لحظه حدود 500 هزار بار توسط کاربران سراسر جهان خریداری شده است و این استقبال کم را می توان به پولی بودن بازی نسبت داد به طوری که بازی در این لحظه با قیمت 5.54 دلار در مارکت به فروش می رود
ادامه مطلب
کارگاه آموزشی مهارتهای زندگی با موضوع خانواده با نشاط در روز سه شنبه برگزار شد
با حضور استاد مجرب حوزه ودانشگاه سرکار خانم درویشی✳ این دوره با استقبال خوبی شروع شد حدود ۱۶۰ نفر در این کارگاه شرکت نمودندو با توجه به استقبال شرکت کنندگان ودرخواست آنها ادامه این دوره از سه شنبه هفته آینده به مدت ۱۵ جلسه برگزار میشود ✅مهلت ثبت نام تا روز دوشنبه ۹۸/۹/۴
ازمتقاضیان عزیز خواهشمند است برای ثبت نام و کسب اطلاعات بیشتر به موسسه قرآنی شیفتگان وحی م
رسول خدا ص فرمود شما را به بهترین اخلاق  واخرت رهبری نکنم و پبوستن بکسی که از تو بریده و بخشیدن بکسی که محرومت ساخته گذشتن از کسی که بتو ستم کرده است 4 علی بن الحسین ع فدمود چون روز قیامت شود خدایوتبارک وتعالی پیشینیان و پسینیان را در یک سرزمین گرد تورد سپس یک منادی فرباد کشد اهل فضل کجایند جماعتیاز مردم بر خیزند فرشتگان ایشانرا استقبال کنند و گویند عضل شما چه بوده گوبند ما بکسیکه از ما میبربد مبپیوستیم و بانکه مارا. محروم میکرد عطا میکردیم و
بنابه گزارش روابط عمومی هیئت کاراته شهرستان کاشمر درپی اعزام دونفر کاراته کاربانوات شهرستان کاشمر مراسم استقبال ازاین ورزشکاران گرامی باحضورروسای اداره ورزش و جوانان و هیئت کاراته و مربی این قهرمانان ونیز والدین وپیشکسوتان درروزچهارشنبه مورخه ۹۸/۲/۴ درمحل اداره ورزش و جوانان کاشمر برگزار شد.
ادامه مطلب
استقبال از بهار
در دانشکده علوم قرآنی مراغه
همزمان با فرارسیدن بهار و شمیم نو شدن طبیعت، داشجویان دانشکده علوم قرآنی مراغه با تزئین و سفره آرایی به استقبال نوروز رفتند.
نوروز علاوه بر آنکه نویدبخش بهار طبیعت است؛ پیام‌آور بهار هنر و هنرمندان نیز هست، بهاری که با شور و نشاط مردم و هنرمندانی که آثارشان زینت‌بخش دیدگان می‌شود.
حضور در مدارس شهرستان داراب توسط خادمین شهدا به منظور اشتیاق بیشتر دانش آموزان در راهیان نور از 19الی 21 آبان در مدارس هدف شهرستان  برگزار شد و استقبال گرم دانش آموزان همراه بود و در این برنامه از ایده روایت گری همراه با تصویر توسط خادم الشهید دانش آموز محمد موذن و تبلیغ و سخنرانی راهیان نور توسط خادم الشهید تقی شعاعی و بر پایی نمایشگاه عکس راهیان نور سال 1395 و غرفه ثبت نام راهیان نور به استقبال دل های پاک دانش آموزان انقلابی این شهرستان رفتیم
جشن بزرگ میلاد نور،با همت شهرداری آب پخش بمناسبت نیمه شعبان و در راستای طرح نشاط اجتماعی و با استقبال کم نظیر مردم در پارک بزرگ خضراء آب پخش برگزار گردید.
به گزارش سفیر جنوب؛در شب میلاد با سعادت مهدی موعود(عج)،با همت شهرداری آب پخش،جشن بزرگ میلاد نور،با حضور گسترده و کم نظیر مردم در پارک خضراء برگزار گردید.
اجرای این جشن را حسین دهقان،مجری توانمند استان و کشور و وحید امیری از برترین های اجرای استان بر عهده داشتند.

ادامه مطلب
اسپری تمیز کننده داخل اتومبیل سوناکس :

اسپری تمیز کننده داخل خودرو سوناکس به آسانی و راحتی تمام جرم های داخلی روی سطوح را پاک می‌کند.
سطوح پارچه‌ای به خصوص روکش‌های صندلی‌ها، سان روف و قسمت های پلاستیکی تودوزی داخل از جمله موارد مصرف این محصول می‌باشد.
استفاده از تمیز کننده داخلی اتومبیل سوناکس علاوه بر از بین بردن جرم های سرسخت باعث ایجاد رایحه ای دلچسب در داخل خودرو شما می‌شود
هتل سورینت مریم کیش
 این هتل در 4 طبقه احداث شده که دارای 56 اتاق و سوئیت است این هتل با ظاهر و سبک و معماری اروپایی در سال 1392 بازسازی شده که استفاده از تکنولوژی هوشمند (BMS) که با ورود مسافر به صورت خودکار فعال می شود  سیستم مدرن را نیز به امکانات این هتل زیبا افزوده است و شرایط مناسبی برای تاًمین آسایش و آرامش مهمانان فراهم نموده است.دیگر ویژگی های هتل سورینت مریم فاصله کم تا ساحل و اسکله تفریحی کیش و همچنین مراکز اصلی خرید مانند بازارهای مروار
در روز ۱۲ بهمن بزرگترین استقبال در تهران برگزار شد؛ به‌طوری‌که طول جمعیت استقبال‌کننده از امام خمینی به ۳۳ کیلومتر رسیده بود. در ساعت ۹:۲۷ دقیقه بامداد روز دوازدهم بهمن هواپیمای حامل سید روح‌الله خمینی در میان تدابیر شدید امنیتی در فرودگاه مهرآباد برزمین نشست. او پس از ورود به فرودگاه و سخنرانی، طبق برنامه‌ای که از قبل تنظیم شده بود عازم بهشت زهرا شد و در میان استقبال گسترده مردم تهران در ساعت یک بعد از ظهر وارد قطعه ۱۷ که مدفن کشته‌ش
شهردار خاش گفت: در نقاط مختلف شهری، روستایی و عشایری این شهرستان ویژه برنامه های متنوع و جذاب فرهنگی و هنری با هدف ماندگار ساختن سفر مهمانان در حال برگزاری بوده که با استقبال گرم مسافران نوروزی مواجه شده اند.
عبدالمجید تمندانی در گفت وگو با ایسنا- منطقه سیستان و بلوچستان افزود: گروههای مختلف موسیقی محلی در سیاه چادرهای ویژه استقبال، پذیرایی و راهنمایی مسافران نوروزی در جوار مسجد ابوالفضل؛ پلیس راه، اسکل آباد، ایرندگان، کوشه، تمندان و غیر
سلام
دوستان بنده دختری هستم که قراره برام خواستگار بیاد؛
ما خیلی کم جمعیتیم، برای همین اومدم اینجا تا نظرات شما رو هم بدونم و برادری هم ندارم که از دید مردونه خودش منو راهنمایی کنه.
چیزی که ذهنم رو درگیر کرده چند تا سوال زیره که هم پسرها هم خانوم های باتجربه لطفا جوابم رو بدین:
1- موقع ورود خواستگار و خونواده شون بهتره من هم همراه خونواده م به استقبال برم یا بعدا بیام واسه خوش آمد گویی؟ 
خونه ما یه جوریه که اگه بخوام از اتاق بیرون بیام درست رو
قیمت تورهای استانبول ارزان در فصل های گوناگون کلی تفاوت می کند ، برای نمونه در فصل بهار بها کمی بالاتر می رود که البته این فرمایش به سبب استقبال بسیاری از افراد از تور استانبول نوروز ninety eight است که اتفاق می افتد ، ولی برای این که بتوانید استانبول در فروردین را متفاوت تر از سال های پیش تجربه کنید و البته از کل مهم تر ارزان تر از سال های پیش در هنگام ایام عید به این شهر سفر کنید می بایست از تورهایی که در میانه ها بهمن ماه در اخیتار شما قرار می دهد
#امیرالمؤمنین_علی_علیه_السلام 
#مرثیه 
#غزل
گویید به این طفلان من شیر نمی خواهم
این گونه یتیمان را دلگیر نمی خواهم
ای اهل وفا گویید با قوم جفا پیشه
بر دست یتیمانم زنجیر نمی خواهم
یک روز به ظرف شیر یک روز به ضرب تیر
خود شیر خدا هستم شمشیر نمی خواهم
از زینبم استقبال با سنگ نمی ارزد
از لشگرم استقبال با تیر نمی خواهم
ارکان نمازم را بی واهمه بشکافید
هنگام نماز امّا تکفیر نمی خواهم
تکریم کنم امروز در کوفه یتیمان را
کوفی ! ز یتیمانم تحقیر نمی خواهم
دل
برگزاری جشن زیر سایه خورشید در شهرستان زرند

جشن بزرگ زیر سایه ی خورشید به مناسبت دهه کرامت با استقبال بی نظیر مردم در آستان مقدس امام زاده حمزه زرند برگزار شد
 ناصر ایرانمنش دبیر و مسوول برگزاری مراسم زیر سایه ی خورشید در گفتو گو با خبرنگار ندای زرند گفت: جشن بزرگ زیر سایه ی خورشید همزمان با دهه ی کرامت و در آستانه ولادت امام رضا (ع)با استقبال پر شور مردم در امام زاده حمزه برگزار شد
 ایرانمش عنوان کرد: از جمله برنامه های ما در این مراسم حضور
برای تولید فرش های گران بها و زیبا ، از چرم نیز در صنعت فرش استفاده می‌شود که هم در داخل کشور با استقبال رو به رو شده است و هم یک کالای صادراتی محسوب می‌شود. فرش پوست و فرش چرم فرش های نفیسی هستند که زیبایی آنها دکوراسیون منزل و محیط کارتان را دو چندان خواهد کرد. جنس و رنگ فرش های چرمی متنوع است و تمام سلایق علاقه مند به این سبک را تحت پوشش قرار می‌دهند. دباغی فرش پوست و فرش چرم کاملاً طبیعی و آنتی باکتریال شده است و طرحهای متنوعی را ایجاد کرده
 معرفی فرش تشریفات:
فرش تشریفات(نوعی از فرش های ماشینی) همان طور که از نامش پیداست از قدیم الایام برای مراسم های تشریفاتی استفاده میشده است. کمتر کسی است که این فرش های تشریفات را در مراسم استقبال از افراد صاحب نام یا مسئولین یک کشور در کشور دیگر در تلویزیون ندیده باشد.
فرش تشریفات علاوه بر استفاده در مراسم تشریفات و استقبال در مکان هایی استفاده میشود که دارای شکل هندسی و یا ابعاد منظم نیستند به همین دلیل برای حفظ یکپارچگی محیط از فرش تشریفا
گروه چت آزاد گروه تلگرامی می باشد. که داخل آن گروه چت آزاد است و همه اعضا بدون محدودیت می توانند 
داخل این گروه چت تلگرامی چت کنند.
و گپ بزنند گروه گپ تلگرام  هم در مطلب قبلی توضیح دادیم شما می توانید لینک گروه چت تلگرام را به راحتی در اختیار داشته باشید.
باید وارد کانال گروه تلگرام بشید برای پیوستن به چت آزاد داخل سایت لینکدونی تل برید.
شخصیت « جان رامبو » یکی از قدیمی ترین قهرمانان تاریخ سینما محسوب می شود که نزدیک به 40 سال از زمان ظهورش در سینما می گذرد. شخصیتی که نخستین بار در دهه هشتاد در فیلم جذاب « اولین خون » (First Blood) به تماشاگران سینما معرفی شد و پس از آن طی چند دهه، 3 دنباله دیگر درباره ماجراجویی های رامبو در کشورهای مختلف ساخته شد که می توان گفت اکثر آنها با استقبال قابل قبولی از جانب تماشاگران مواجه شدند. در مجموع شخصیت جان رامبو را می توان یکی از کلاسیک ترین قهرمانا
حضرت امام به هنگام خروج از فرانسه با ارسال پیامی خطاب به مردم فرانسه، ضمن اظهار تشکر از آنها خداحافظی کردند.
ایشان پس از اقامه نماز در کف هواپیما، روی دو پتو با آرامش خوابیدند ، این در حالی بود که همه علاقمندان، دوستداران و نزدیکان ایشان، نگران انجام این پرواز بودند. خطر انهدام هواپیما و یا ربودن آن در آسمان چیزی بود که همه را تا لحظه فرود آن در فرودگاه تهران، نگران ساخته بود.
در هواپیما دویست نفر امام را همراهی می کردند که پنجاه تن  از آنان
لوارم یدکی ایساکو

آینه داخل۲۷٫۰۰۰تومان
بلبرینگ ڪلاج ۱۳۰٫۰۰۰تومان
بوش طبق جناغی۳۱٫۰۰۰تومان
پروانه فن خاری۱۸٫۰۰۰تومان
پروانه فن پیچی۱۷٫۰۰۰تومان
پروانه فن پیڪان۱۲٫۰۰۰تومان
درب ترموستات ۴۰۵۱۵٫۰۰۰تومان
درپوش غربیلڪ فرمان سمند بژ۴۳٫۰۰۰تومان
قاب روی ستون درب چپ ۴۰۵ مشڪی۱۶٫۰۰۰تومان
مهره دنده عقب دوفیشه۲۲٫۰۰۰تومان
گردگیر چپ پلوس۴۰۵۱۴٫۰۰۰تومان
✅ میل لنگ ۴۰۵۳۵۰٫۰۰۰تومان
شلگیر جلو ۴۰۵ خرچنگی۳۳٫۰۰۰تومان
بلندگو داخل درب جلو ۲۰۶ چپ۴۸٫۰۰
سخنان زینبی دختر سپهبد شهید قاسم سلیمانی 
دختر شهید سلیمانی خطاب به رهبر انقلاب: آقاجان نکند شهادت پدرم ناراحتی به چهره شما بیاورد.پدرم خواب راحت را از چشم تمام مستکبران و تکفیری‌ها ربودامروز جهانیان استقبال ایرانیان را از پیکر پدرم نظاره کردند و این استقبال امروز در تهران و فردا در کرمان ادامه‌دار خواهد بود.ترامپ! خیال نکن با شهادت پدرم همه چیز تمام شدعموی عزیزم سید حسن نصرالله پیام خودش را داد.پدرم یک همراه دیگر هم داشت که من دلم نمی‌آ
همشهری آنلاین- زینب زینال زاده: شهرنشینی علاوه بر تغییر ریختگی زندگی، سنخ معماری ها را نیز تغییر داده است و این روزها خانه ها به صورت عمودی قد کشیده اند و فضای منازل هر روز کوچک و کوچک تر می شود. همین محدودیت ها علت شده شهروندان تعلق ای به خلق قفسه داخل منازلشان نداشته باشند و کتاب ها داخل کارتن ها به گوشه انباری ها منتقل شده اند.  مرکز تبادل کتاب از یک سو به شهروندان دستیار می کند تا کتاب های خوانده شده خود را تبادل کنند و از لفظ دیگر تاریخچه ه
سر کلاس مشاوره مدرس میگفت هر کدوم ما متوجه هستیم که داخل خودمون با چند آدم مواجه ایم. همه‌ی ما به نوعی چند شخصیتی‌ایم.الان دارم به پیام‌های گوشیم نگاه می‌کنم و حس می‌کنم داخل پیام با آدم‌های مختلف، یک شخصیت متفاوت هستم:))
با وجود بلیت‌فروشی اینترنتی برای بازی تیم‌های پرسپولیس و السد اما تاکنون تعداد بسیار کمی از بلیت‌ها به فروش رفته است.
بخش پرسپولیس مجله خبری ورزشی اسپورت‌استار

به گزارش خبرنگار ورزشی خبرگزاری فارس، تیم فوتبال پرسپولیس فردا شب از ساعت ۲۱ به مصاف السد قطر خواهد رفت که این بازی آخرین بازی شاگردان برانکو در این فصل از لیگ قهرمانان آسیا خواهد بود.
از آنجایی که چند روزی است بلیت‌فروشی اینترنتی این بازی آغاز شده اما استقبال بسیار کمی از سوی
جگر سالم باید دارای رنگ قرمز باشد و تباید رنگ آن متمایل به قهوه ای باشد . بافت جگر نباید به راحتی از هم پاشیده شود و باید دارای لبه های تیزی باشد .
جگر سالم باید عاری از هر گونه کیستی باشد . نباید بوی ترشیدگی و بوی تعفن دهد . 
گرد شدن لبه های جگر نشانه متورم بودن آن است و غیر عادی تلقی می گردد .
اگر پس از خرید مواد پروتئینی دیر به منزل می رسید حتما آن را در داخل یخچال سیار حمل نمایید و یا می توانید در داخل یخ حمل کنید .
گوشت را در داخل کیسه های شفاف قر
آفت دهان یک زخم کوچک در داخل دهان است که به رنگ سفید یا خاکستری با حاشیه قرمز دیده می­‌شود. آفت دهان عموما روی بخش­‌های نرم دهان مانند زبان، داخل گونه‌ها و سطح داخلی لب­ها ظاهر می­‌شود.
آفت‌­های دهانی واگیردار نیستند و عموماً در عرض حدود یک هفته، خودشان
بهبود می­‌یابند. آن­ها کمتر از یک سانتیمتر قطر دارند و به صورت تکی و یا
دسته‌ه­ای ظاهر می­‌شوند. نوع نادرتر و شدیدتر آفت، زخم­‌های بزرگ­تری
ایجاد می‌­کند، که ممکن است دو هفته یا بیشت
برای هر 2 لیتر شیر به 3 ق.غ ماست نیاز دارید.
شیر را جوش بیاورید و زیرش را خاموش کنید. البته اگر شیر تازه است بایستی یک ربع تا بیست دقیقه بجوشانید. بعد بزارید خنک بشه تا جایی که اگر انگشت دستتون را داخلش فرو می برید دستتون را نسوزنه ولی گرماشو حس کنید.
حالا کمی از آن را با 3 ق. غ ماستتون مخلوط کنید و سپس به کل شیر اضافه کنید و خوب مخلوطش کنید. درب قابلمه یا ظرفی که می خواهید ماست را داخل آن تهیه کنید ببندید.
حالا آن را در دمای حدود 32 درجه بایستی نگهدار
سلام رفقا، امروز با یه آموزش باحال برای ساختن دکمه های شیک و جذاب با کد css با شما هستیم.
خیلی قبلترها که تازه طراحی وب باب شده بود ملت برای اینکه یه دکمه داخل سایتشون داشته باشند دست به دامن فتوشاپ می شدند و یه دکمه درست میکردند عکس می ساختند و می اوردند داخل سایتشون قرار میدادند.
اما خوب به مرور دیگه اینقد این آیتم ها داخل سایت ها زیاد میشد که کلا با اینترنت اون موقع سایته دو ساعت طول می کشید بالا بیاد و دیده بشه.
ادامه مطلب
سیب زمینی بیشتر در کجای کشور کشت می شود؟
¤در داخل کشور
زرافه در کجا زندگی می کند؟
¤در باغ وحش
محمدخان قاجار که بود و چه گرد؟
¤پادشاه بود و حکومت می کرد
در هنگام پرواز بال های خود را تکان نمی دهد؟
¤خلبان
چگونه می توان ان طرف دیوار را دید؟
¤از داخل پنجره
خسوف در چه زمانی از سال اتفاق نمی افتد؟
¤در شب ها
به راننده قطاری که عینک و سبیل داشته باشد چه می گویند؟
¤لوکوموتیوران
☢️☢️ طرز استفاده از جرمی ساید ☢️☢️از این محلول به اندازه دو تا درب بطری داخل نیم لیتر آب ولرم مخلوط کنید و داخل یک آب پاش بریزید و کل محیط پرنده از داخل لونه و حتی قفس و چوب های نشیمن رو ضد عفونی کنید☢️☢️ 

☢️☢️قابل توجه دوستان طرز استفاده از قطره ضد شپش☢️ از این نوع قطره هر ده روز یکبار دو قطره پشت گردن  روی پوست بدن پرنده   بچکانید و روز بعد یک ظرف آب بگذارید تا پرنده آبتنی کند اگر آبتنی نکرد با یک آب پاش حاوی آب ولرم زیر و روی بال و
تا به حال مشت کم ۱۹ نفر در برخوردهای تظاهرات کننده با پلیس نقیض جنگ در این کشور آمریکای جنوبی کشته شده اند. بارقه این ناآرامی ها را افزایشی ۴ سنتی داخل قیمت بلیط مترو زد و به متعاقب آن جنبشی بزرگتر در اعتراض به نابرابری فزاینده داخل شیلی، یکی از ثروتمندترین کشورهای آمریکای لاتین عارض عدالت. Rodrigo Abd/AP
با سلام
در این پست قصد معرفی چند فیلم جدید ایرانی رو دارم
فیلم اول که یک فیلم طنز یا به اصطلاح کمدی است فیلم چهار انگشت نام داره که بسیار خنده دار است

فیلم دوم که یک فیلم اجتماعی است متری شیش و نیم نام داره..فیلمی پلیسی با بازی بازیگران ابد و یک روز
برای دانلود این فیلم ها فعلا باید صبر کنید چون در سینماها ر حال اکران هستن و به شبکه نمایش خانگی نیومدن
هر دو فیلم با استقبال خوبی از طرف مردم روبه رو شده و احتمالا همین استقبال در هنگام خرید قانون
وزیر صنعت، معدن و تجارت گفت: قیمت دولتی مرغ ۱۱ هزار ۵۰۰ تومان تصویب شده است.

به گزارش «تابناک» به نقل از تسنیم، رضا رحمانی، وزیر صنعت، معدن و تجارت، در حاشیه جلسه هیئت دولت و در جمع خبرنگاران درباره اقدامات این وزارتخانه برای بازار شب عید گفت: ستاد تنظیم بازار به کل مباحث بازار می‌پردازد. ذخیره‌سازی خوبی برای مایحتاج شب عید انجام شده و وزارت جهاد کشاورزی در این زمینه فعال است. نظارت‌ها تشدید خواهد شد.
وی افزود: قیمت دولتی مرغ ۱۱ هزار ۵۰۰ تو
بیش از ۶۰ درصد سیستم‌های تصفیه آب موجود در جهان از تکنولوژی اسمز معکوس (Reverse Osmosis) استفاده می‌کنند. علت این همه محبوبیت را می‌توان به هزینه‌های کم و مقرون به صرفه و البته کیفیت بالای آب تولیدی توسط این نوع دستگاه تصفیه آب صنعتی دانست. با وجود چنین مزیت‌هایی ولی در ایران از استقبال خوبی برخوردار نیستند! و اما دلیل آن هزینه‌هایی است که یک سیستم تصفیه آب اسمز معکوس به بهره‌بردار تحمیل می‌کند. ولی اگر سیستم تصفیه آب شما پرهزینه است دلیل بر خ

هزوم کشویکی از مراسم های زیبای قبل از عروسی در اسفاد قدیم رسم هزوم کشو(آوردن هیزم از بیابان) بوده است.در زمان گذشته به علت اینکه  وسایل گرمایشی و پخت وپز کمتری وجود داشته وحتی نفت هم کمیاب بوده مردم مجبور بودند برای تهیه غذا وپخت و پزشان و گرم کردن منزل از هیزم استفاده کنند .در واقع هیزم یکی از نیازهای ضروری هر خانواده بوده است. به هر حال در مراسم عروسی نیز می بایست هیزم کافی جمع آوری می شد تا درپختن نان و آشپزی وگرم شدن مردم در زمستان استف
پشت مانتیتور آیفون که می دیدمش دلم پر از شوق میشد
چادر سفیدم برمیداشتم یا مانتو روسری مینداختم روی شانه و سرم و میدویدم به استقبال در راه پله ها...
به ندرت پیش می آمد در خانه منتظر باشم تا رسیدنش.
آدمها مگر چند ساعت از خانه دور می مانند. اما برگشتنش برگشتنِ "خانه" به "خانه" بود.
استفاده صحیح از هدینگ ها داخل محتوا و سایت

هدینگ یا سرتیر به انگلیسی Heading شامل عنوان قسمت های مختلف داخل یک
صفحه وب می شود. بالای همین پاراگراف شما یک هدینگ با h2 مشاهده می کنید.
یعنی نوشته بالای این پاراگراف سرتیتر مخصوص همین پاراگراف می باشد. در
ادامه به همین شکل من از سرتیتر و هدینگ های مختلف استفاده می کنم. و
همچنین در زیر هر کدام یک توضیحی قرار میدم.

ادامه مطلب
Widget کلمه ای هست که از ترکیب دو کلمه Window و Gadget ایجاد شده است.یعنی یه اپلیکیشن یا ابزار کوچیک که میتونه داخل صفحه وب نصب و اجرا بشه. داخل صفحات گوشیتون شاید دیده باشین اینو. مثلا میشه یه تقویم یا دفتر یادداشت کوچیک رو روی صفحه تون بیارید یا اپ پخش موسیقی و... .
طی سال های اخیر، بسیاری از شریک شدن های تجاری بزرگ دنیا، مشابه اپل و گوگل نیز لوگوی خویشتن را از حالت سه بعدی به نمای اورنگ و دو اینده تغییر داده اند. این اتفاق، سال گذشته برای فولکس واگن نیز رخ داد.نشان تجاری بی ام و با حذف اداره ی سیاه رنگ، نوار سفید و حروف روشن BMW تو پیرامون خواهد داشت. مطابق انتظار، خطوط صلیبی و تقسیمات چهارگانه دایره ی میانی به فام های آبی و سفید، پابرجا خواهند وجود. با این ترفند، فضای بین دایره ی میانی و بیرونی که حروف BMW د
تامپون داخل بینی :
پزشکان جراحی معمولا پس از اتمام عمل بینی از تامپون بینی یا باندهای مخصوص برای جلوگیری از خونریزی استفاده میکنند. استفاده از این نوع تامپون ها در گذشته رایج بود و امروزه بیشتر جراحان از مینی تامپون های بینی استفاده میکنند که به صورت عامیانه به آن مش یا فیتیله میگویند. مش یا تامپون از جنس گاز استریل است و پس از آغشته شدن به پماد تتراسایکلین در داخل بینی قرار میگیرد.
مهم ترین کاربرد تامپون نگه داشتن غشای مخاطی تیغه ی بینی به ص
کتاب از خوب به عالی نوشته جیم کالینز به تلاش نشر آوین منتشر شده است. کتاب اصلی سال 2001 منتشر شده است. این کتاب به بررسی مسائلی از جمله این که چگونه برخی شرکت ها فرایند رهسپاری به تعالی را می‌پیمایند میپردازد.
این کتاب نوبت چاپ 26 خود را سپری میکند و یکی از بهترین کتابهای مدیریت برای شرکت های بزرگ و کوچک است و مورد استقبال زیادی قرار گرفته است.
این کتاب به بررسی اشخاص، اهداف و شرایط میپردازد و هر یک از مسائلی که مطرح میکند براساس مطالعه شرکت های
کتاب از خوب به عالی نوشته جیم کالینز به تلاش نشر آوین منتشر شده است. کتاب اصلی سال 2001 منتشر شده است. این کتاب به بررسی مسائلی از جمله این که چگونه برخی شرکت ها فرایند رهسپاری به تعالی را می‌پیمایند میپردازد.
این کتاب نوبت چاپ 26 خود را سپری میکند و یکی از بهترین کتابهای مدیریت برای شرکت های بزرگ و کوچک است و مورد استقبال زیادی قرار گرفته است.
این کتاب به بررسی اشخاص، اهداف و شرایط میپردازد و هر یک از مسائلی که مطرح میکند براساس مطالعه شرکت های
هیچگاه مدرسه را دوست نداشتم!از همان روز نخست که با شاخه گلی سرخ از ما استقبال کرد، از آن متنفر بودم تا آخرین روزی که مدارک تحصیلی‌ام را تحویل گرفتم. می‌دانی؟! آن دوازده سال بسان زندانی بود که هر روز هفت صبح باید به آن داخل می‌شدم و سه عصر برای هواخوری از آن خارج می‌شدم تا مجدداً فردا به همین منوال بگذرد و فرداها از پس یکدیگر بگذرند. این روزمرگی به پایان رسید و تنها خاطرات من از آن ایام مسابقات دهه فجر، کتک‌های معلمان، استرس امتحانات، سختی ر
وارد مدرسه شدم.
و حالا وارد سالن... .
بچه ها داشتن کلاغ پر بازی می کردند!!!
گفتم سلام ...
خلاصه بعد سلام، پتو آوردند!
ما رو انداختند رو پتو. انداختن بالا چند بار!
یادمه قشنگ که گفتند برو تا بخوری به سقف!
منم زرنگی کردم و هر وقت نزدیک سقف می شدم پاهامو بلند می کردم تا با کله نرم تو سقف!
اگه از اون دسته از افراد هستید که اطلاع ندارید یا کلا آشنا نیستید . تصاویر داخل گالریتون تلفن همراه تون امکان داره به هر صورتی آپلود بشه داخل سرویس google photos اکانت جمیل تون و اطلاع نداشته باشید و گاهی خواسته یا ناخواسته امکان داره جمیلتون توی چندتا دیوایس ست شده باشه اتفاق های زیر میفته . 
 . اول این که تصاویر گالری شخصی شما قابل نمایش برای سایر کسانی هستن که به اون اکانت دسترسی دارند .
 .  دوم این که عکس های شخصتون داخل سرویس گوگل قرار میگیره و
اگه از اون دسته از افراد هستید که اطلاع ندارید یا کلا آشنا نیستید . تصاویر داخل گالریتون تلفن همراه تون امکان داره به هر صورتی آپلود بشه داخل سرویس google photos اکانت جمیل تون و اطلاع نداشته باشید و گاهی خواسته یا ناخواسته امکان داره جمیلتون توی چندتا دیوایس ست شده باشه اتفاق های زیر میفته . 
 . اول این که تصاویر گالری شخصی شما قابل نمایش برای سایر کسانی هستن که به اون اکانت دسترسی دارند .
 .  دوم این که عکس های شخصتون داخل سرویس گوگل قرار میگیره و
طی یادداشتی انتقادی؛ جوکار روزنامه‌نگار و نویسنده شاهین‌شهری به استقبال حمید فرهنگ شهردار جدید رفت.
  به گزارش پایگاه خبری صدای جویا از اصفهان، مصطفی جوکار روزنامه‌نگار، نویسنده و کارمند سابق شهرداری شاهین‌شهر طی یادداشتی انتقادی و به‌صورت صوت به استقبال حمید فرهنگ شهردار جدید این شهر رفت.
پخش‌کننده صوت

03:01

10:03

برای افزایش یا کاهش صدا از کلیدهای بالا و پایین استفاده کنید. 
انتهای پیام/ج
چاره شور شدن غذا چیست؟
برای از بین بردن شوری غذا با توجه به نوع غذای خود یکی را راه حل زیر را انتخاب کنید.
۱- یک قاشق نوشابه داخل غذا بریزید.
۲- یا برای رفع شوری غذا از سیب زمینی استفاده کنید. سیب زمینی را پوست بکنید به چند تیکه بزرگ برش بزنید و داخل خورشت بندازید و بعد از حدود نیم ساعت آنها را از خورشت خارج کنید.
۳- همچنین می‌توانید مقداری خمیر با آرد گندم درست کنید. آن را به شکل گلوله‌هایی به اندازه گردو درآورید و داخل خورشت خود بیندازید. و بعد
خلال سال های اخیر، بسیاری از همدستی های تجاری بزرگ دنیا، مثل اپل و گوگل همچنین لوگوی خویشتن را از حالت سه بعدی بوسیله نمای تخت و دو بعدی دگرگونی داده اند. این اتفاق، سال گذشته برای فولکس واگن همچنین رخ داد.نشان تجاری بی ام و با حذف دایره ی سیاه رنگ، نوار سفید و سطر مشهود BMW در اطراف خواهد داشت. مطابق انتظار، خطوط صلیبی و تقسیمات چهارگانه دایره ی میانی بوسیله فام های آبی و سفید، پابرجا خواهند بود. با این ترفند، فضای بین اداره ی میانی و بیرونی که
یکی از کتاب های خوبی که میشه اصول پایه سئو را یاد گرفت کتاب «یک یا دو هزار و یک» است که نسخه الکترونیک کتاب هم به صورت رایگان در وب موجوده. ایتنا گزارشی در مورد این کتاب منتشر کرده که نشان دهنده محبوبیتش هست. از این لینک میتونید متن کامل خبر را بخونید.
یافتن مراجع برای یادگیری یکی از سخت ترین مراحل یادگیری سئو هست. از آنجایی که این دانش در هیچ دانشگاهی به صورت رسمی تدریس نمیشه، از چنین کتابهایی استقبال میشه. ایتنا دلیل این استقبال را زبان صریح
دلتنگی حال عجیبی است،قاتل بی رحمی ست...دلتنگی ظالم،به یک باره نمی کشد،نه مثل تیزی لبه ی تیغ،نه مثل داغی گلوله ی تفنگ،نه مثل زبری طناب دار،نه مثل دِشنه و خــَدَنگ...دلتنگی  جُـزام  است!چون خوره ای وحشتناکذره ذره ی نشاط روحت را می جود!تابه خودبیایی،میبینییک گوشهدر آخرین ایستگاه زندگـی،به استقبال مــرگ ایستاده ای!#میناشیردل
️رنگ سیمان: باید خاکستری با سایه های سبز تیره باشد.
️حالت ظاهری: باید نرم باشد؛ طوری که وقتی مشتی از آن را برداشته و بین دو انگشتمان فشار میدهیم، کلوخه نشود.
 ️دما: وقتی دستمان را داخل کیسه ای از سیمان میبریم باید کاملا خنک باشد.(حتی در تابستان)
️چگالی: باید به حدی چگال باشد که وقتی مشتی از آن را داخل حجمی از آب میریزیم، ابتدا برای دقایقی روی آب شناور باشد و سپس ته نشین شود.
️چسبندگی: باید مقداری از آن را روی سطح شیشه ای با آب مخلوط کرده و پس از
مثل کک به تنبون‌م افتاده... «تغییر» رو عرض می‌کنم! هی توی گوشم زمزمه می‌کنه که یه حرکتی بکن، یه تغییری، تحولی، پیشرفتی، پسرفتی، آپدیتی... چیه این رکودِ لعنتی؟ چیه مثل مرداب، راکد شدی و تکون نمی‌خوری... تکون بده، یالا تکون بده.اصولاً برای خیلی‌ها تغییر سخته؛ یعنی از یه موقعیت به موقعیت جدید رفتن، براشون مصیبت‌ه. من اما همیشه از تغییر استقبال کردم. با این حال، متاسفانه یا خوشبختانه، کمتر موقعیتِ تغییر برام به وجود اومده. همیشه یه جوری توی هر
پودر گل سرخ: غنچه‌های گل خشک را از عطاری مطمئن بگیرید. مقداری از غنچه‌های خوشرنگ‌تر را جدا کنید و در ظرف جداگانه در یخچال نگهداری کنید و برای تزیین دسرهای سنتی مثل کرم و پودینگ گل سرخ، کرم پسته، شیر برنج، شله زرد، حلوا، کیک‌های ایرانی و روی ماست و خیار و بورانی‌ها و داخل قوری چای استفاده کنید. مابقی گل‌ها را بشویید و اجازه دهید کاملا خشک شوند. بعد گلبرگ‌ها را آهسته جدا کنید و در شیشه‌ داخل یخچال نگهداری کنید. بهتر است آنها را پودر نکنید

مواد لازم:
ویفر شکلاتی ۲۴ عددشکر ۱ قاشق غذا خوریشکلات (شکلات تلخ ۷۰ ٪) ۲۷۰ گرمپنیر خامه ای (در دمای اتاق) ۹۰۰ گرمشکر ۲۸۰ گرمکره (آب شده) ۵۵ گرمپودر کاکائو ۳۰ گرمتخم مرغ ۴ عددخامه‏ (پر چرب) ۱۷۵ گرمشکلات (شکلات تلخ ۷۰ ٪) ۱۷۰ گرمشکر ۱ قاشق غذا خوری  زمان تهیه ۳۰ دقیقهزمان پخت ۷۰ دقیقه
طرز تهیه:
۱ فر را با دمای ۱۸۰ درجه سانتیگراد (۳۵۰ درجه فارنهایت) گرم کنید. قالب کیک (۲۲.۵ سانتیمتر قطر) را با کره چرب کنید.۲ ویفر ها را داخل دستگاه بریزید و خیلی ریز پو
در حالی که شایعات زیادی در مورد آینده گرت بیل، ستاره ولزی رئال مادرید شنیده می شود، عکسی از او با پیراهن باشگاه چینی جیانگسو سونینگ، خبرساز شده است.
به گزارش "ورزش سه"، گرت بیل در فهرست رئال مادرید برای دیدار مقابل بایرن مونیخ قرار گرفت و پس از آن دیدار، زین الدین زیدان تایید کرد که این باشگاه در حال برنامه ریزی برای فروش این ستاره ولزی است؛ اظهارنظری که با واکنش جاناتان بارنت، مدیر برنامه های این بازیکن، مواجه شد.
پس از آن شایعات زیادی در مو
اجاره ون تشریفاتی در واقع ون‌های لوکس موجود در بازار کرایه خودرو بوده که اصطلاحاً به آن‌ها ون‌های لوکس تشریفاتی گفته می‌شود.
به گزارش ایسنا، بنابر اعلام رنت کنیم، ون تشریفاتی همراه با یک راننده مجرب و آشنا به امور تشریفات کرایه داده می‌شوند.
اجاره ون جزو خدمات مهم شرکت‌های رنتکار است که برای ارائه خدمات تشریفاتی داخل شهر تهران و یا ترانسفر فرودگاهی کاربرد دارد.
اجاره ون تشریفاتی در تهران به دلیل اینکه امور تشریفاتی در این شهر رواج بسی
قابلیت کانوکشن در ماکروفر
اساس کار ماکروفرها چرخش هوای گرم داخل دستگاه است. زمانی که شما می خواهید غذایی را طبخ کرده و یا گرم کنید می توانید از گرمای داخل ماکروفر استفاده می کنید. هیتر داخل ماکروفر با تولید گرما منجر به گرم شدن فضای داخلی ماکروفر شده و زمانی که غذا را داخل دستگاه قرار می دهید گرما به تدریج به داخل بافت غذا نفوذ کرده و آن را گرم می کند. اما حتما این سوال برای شما پیش می آید که چگونه گرما به صورت یکنواخت به داخل غذا وارد می شود که
مرغ شکم پر
مرغ پاک شده رو شسته و از داخل شکمش چند جاشو چاقو می زنیم! ولی نباید ضربه خیلی عمیق باشه و پوست مرغ آسیب ببینه! 
تو یه ظرف گنده مخلوطی از پیاز خرد شده + نمک+ فلفل+ آبلیمو درست می کنیم و مرغ رو برای مزه دار شدن داخل مایه می غلتونیم!
 (بهتره یک شب و حداقل 2 ساعت مرغ داخل این مواد باشه!)

ادامه مطلب
این حرکت غیرارادی دست‌ها در میان‌سالی و سالمندی شایع هستند. داخل بسیاری موارد این لرزش‌ها تهدیدکننده حیات نیستند، اما  اگر  دچار لرز اکید دست‌ها شوید، ممکن است تا اینکه  انجام کارهای ساده‌ای مشابه غذا خوردن، شکل پوشاندن یا رانندگی برایتان مشکل شود. لرزش دست ممکن است داخل خلال استراحت و حاضر بودن فعالیت رخ دهد که مقیاس آن لرزش مشت داخل افراد دارای مصیبت پارکینسون است . اغلب این لرزش‌های دست در هنگام استراحت حالتی ایجاد می‌کند که گ
با توجه به نزدیک شدن نوروز و ایام نوروزی، در این مقاله سعی داریم فعالیت های فرهنگی شهرداری در استقبال از نوروز 99 را بیان کنیم.
بهار آرام آرام از راه می رسد تا دوباره با عطر گل های زیبایش فرا رسیدن سالی نو و روزگاری نو را جشن بگیریم. آفتاب دلپذیر و باران های بهاریش جانی تازه در خاک و افلاک می دمد و حسی تازه به زمینیان هدیه می دهد. با آمدن نوروز همه چیز تازه می شود و شهر رنگ و بوی بهاری به خود می گیرد. فصل سفر و گردش و دید و بازدید از راه میرسد و شور
نحوه دادن قرص به گربه
برای دادن قرص به گربه اول باید مطمئن بشین که اون قرص میتونه همراه غذا مصرف بشه یا خیر میتونین این رو از دامپزشکش بپرسین.
برخی از داروها هم باید با معده خالی مصرف بشن و قایم کردنشون  داخل تشویقی و غذا از جذب دارو جلوگیری میکنه.
قایم کردن قرص داخل تشویقی یا غذامحبوب ترین و راحت ترین روش برای دادن قرص به گربه قایم کردنش داخل یه تشویقی خوشمزه است!
این روش به خصوص برای گربه هایی که به بیماری های پوستی گربه مثل درماتوفیت که درم
جرم گیر ماشین ظرفشویی و لباسشویی ال جی LG
جرم گیر ماشین ظرفشویی و لباسشویی ال جی LG یک جرم گیر با کیفیت می باشد
که به شما توصیه می کنیم حتما برای ماشین ظرفشویی یا لباسشویی خود ، آن را
تهیه کنید .
این جرم گیر علاوه بر بهبود کیفیت شستشوی دستگاه ، آهک تشکیل شده روی
المنت را نیز از بین می برد و در نتیجه باعث صرفه جویی در مصرف برق می شود .
ازبین بردن باکتری ولجنهای داخل دستگاه و رسوبات داخل دستگاه نیز یکی دیگر از ویژگی های جرم گیر می باشد

نحوه استفاد

این که بر اساس عقیده و باورت قدم بگذاری در مسیر "مرگ خودخواسته" و تا آخرین نفس از مسیری که انتهایش مرگ است برنگردی و یکه و تنها طعنه بزنی به ایدئولوژی غلط حکومتت و به خاطر آرمانت و آزادی لبخند بزنی به مرگ حکایت غریبی است.

بعد سیصد روز ibrahimgökçek با چشمانی باز و با لبخند به استقبال مرگ رفت.
در این خاک، جغرافیای خاورمیانه صدای فریادِ آزادی را با مرگ و خفقان و اعتصاب زندگی می کنیم.وبدتر آن که صدای این مرگ و خفقان و اعتصاب به گوش کسی نمی رسد.
بسم اللہ الرحمن الرحیم
عید مباہلہ
۲۴ ذی الحجہ عید مباہلہ کا دن ہےاس دن رسول خدا (ص) نے نصاریٰ نجراں سے مباہلہ کیا  اور  اسلام کو عیسایت پر کامیابی عطا کی۔
فتح مکہ کے بعد پیغمبر اسلام (ص) نے نجراں کے نصاریٰ کی طرف خط لکھا جس میں اسلام قبول کرنے کی دعوت دی۔ نصاریٰ نجراں نے اس مسئلہ پر کافی غور و فکر کرنے کے بعد یہ فیصلہ کیا کہ ساٹھ افراد پر مشتمل ایک کمیٹی تشکیل دی جائے جو حقیقت کو سمجھنے اور جاننے کے لئے مدینہ روانہ ہو۔
نجران کا یہ قافلہ بڑی شان و
در سال های گذشته استفاده از درب اتوماتیک شیشه ای در ورودی ساختمان ها چندان رایج نبوده و یک موضوع تجملاتی و غیر ضروری به شمار می رفت اما امروزه درب های اتوماتیک شیشه ای در ورودی بسیاری از ساختمان های پرتردد نظیر فروشگاهها، بانک ها و مراکز دولتی و خصوصی مورد استفاده قرار میگیرد.
اگرچه استفاده از درب شیشه ای در زیبایی نمای داخلی و بیرونی ساختمان موثر می باشد اما عواملی دیگری در استقبال افراد از نصب درب شیشه ای اتوماتیک نقش دارد. از جمله این موا
اجاره ون تشریفاتی در واقع ون‌های لوکس موجود در بازار کرایه خودرو بوده که اصطلاحاً به آن‌ها ون‌های لوکس تشریفاتی گفته می‌شود.
به گزارش ایسنا، بنابر اعلام رنت کنیم، ون تشریفاتی همراه با یک راننده مجرب و آشنا به امور تشریفات کرایه داده می‌شوند.
اجاره ون جزو خدمات مهم شرکت‌های رنتکار است که برای ارائه خدمات تشریفاتی داخل شهر تهران و یا ترانسفر فرودگاهی کاربرد دارد.
اجاره ون تشریفاتی در تهران به دلیل اینکه امور تشریفاتی در این شهر رواج بسی
قابلیت دانلود اپلیکیشن اینستاگرام برای کاربران ایرانی غیر‌فعال است، چون از خارج تحریم هستیم. قابلیت استفاده از اینستاگرام برای کاربران ایرانی به زودی غیرفعال خواهد شد، چون از داخل تحریم هستیم. دارو نیست چون از خارج تحریم هستیم، دارو هست، دست من و تو نیست، چون از داخل تحریم هستیم. دست امامزاده بر سر دست‌های داخل است و دست شاهزاده در دست دست‌های خارج. دست بوسی حضرت آقا و اعلیحضرت همایونی برقرار است اما دست دلال‌ها دست خدا شده، هر توپی را و
سایت خرید و فروش سولهبعد از ساخت اولین سوله ها و استقبال زیادی که برای استفاده از آن ها صورت گرفت و توجه به ایمنی و مقاومت بیشتر آن ها , افزایش یافتمشاوران املاک صنعتی زیادی شروع به جمع آوری اطلاعات در رابطه با سوله ها کردند و سایت خرید و فروش سوله راه اندازی کرده و برای راحتی متقاضیان و مشتریان خود اطلاعات ساخت و خرید و فروش و رهن و اجاره سوله یا املاک صنعتی دیگر را در سایتشان لحاظ کردند که البته بسیار مورد استقبال قرار گرفت زیرا از نظر وقت و
سلام رفقا !!
امروز با یه آموزش خیلی خیلی خیلی کاربردی و ساده با شما هستیم. شاید داخل سایتها دیدید که رنگ پس زمینه بعضی از کادرها به صورت گرادینت باشه و براتون سوال پیش بیاد که چطور می تونید بدون بالا بردن حجم صفحه از گرادینت در سایت خودتون استفاده کنید. 
قبل از معرفی Css3 برای داشتن گرادینت داخل سایت شما می بایست یه تصویر کوچیک در فتوشاپ ایجاد میکردید و اون رو به داخل سایتتون وارد میکردید و بعد با کدهای css اون رو تکرار میکردید که خب این کار یه حجم
دلتنگی حال عجیبی است،قاتل بی رحمی ست...دلتنگی ظالم،به یک باره نمی کشد،نه مثل تیزی لبه ی تیغ،نه مثل داغی گلوله ی تفنگ،نه مثل زبری طناب دار،نه مثل دِشنه و خــَدَنگ...دلتنگی  جُـزام  است!چون خوره ای وحشتناکذره ذره ی نشاط روحت را می جود!تابه خودبیایی،میبینییک گوشهدر آخرین ایستگاه زندگـی،به استقبال مــرگ ایستاده ای!
#میناشیردل
ویندوز 10 در نسخه ها و اپدیت های جدید برای مسائل امنیتی از smbv1 پشتیبانی نمی کند و از ورژن های 2 به بالا پشتیبانی میکند. به همین علت شما نمیتوانید کامپیوترهای داخل شبکه را ببینید. برای حل این مشکل باید smbv1 را توسط پاورشل ویندوز نصب کنید:

1- open windows powershell ( Run as administrator)
2- run this command:
Enable - WindowsOptionalFeature -Online -FeatureName SMB1Protocol
روز 21 قرنطینه.
و تصمیم گرفتم یه قسمت جدی به سایت اضافه کنم. 
چون مجبور میشیم تو خونه بمونیم، گفتم بهتره ورزش های کوتاه و موثری داشته باشیم که بتونیم راحت تو خونه انجام بدیم و به سلامتمون کمک کنه و باعث بشه احساس بهتری داشته باشیم. 
این ورزش هایی که الان میزارم فقط دوتان ولی اگه استقبال بشه بیشتر میزارم. 
کوتاهن و حدود سه و نیم دقیقن و نیاز به هیچی ندارید. ولی سنگینن و بهتره گرم کنید و شما رو به نفس نفس میندازن.
و همچنین این ورزش ها متعلق به Madfit د
این روزها کمتر کسی را می بینیم که در شبکه های
اجتماعی فعالیت نداشته باشد و حداقل از یک پیام رسان استفاده نکند. پیام رسان های
زیادی تا به امروز چه داخلی و چه خارجی در ایران مورد استفاده قرار گرفته اند. در
این میان در سال های اخیر تلگرام با استقبال گرمی از سوی مردم همراه بوده امّا به
دلیل عدم توافق این پیام رسان با نهادهای نظارتی ایران این پیام سان فیلتر گردید.
امّا جایگزین های داخلی همچون تلگرام طلایی که در حال حاضر با مجوز های موقت
همچنان به ا
با روی کار آمدن اجاق گازهای صفحه ای، اجاق های مبله دیگر چندان مورد استقبال قرار نگرفت و همین باعث شده تا خرید فر با استقبال بیشتری همراه شود. مزیت فر نسبت به اجاق گاز برای پخت غذا این است که در فر غذاها در دمای یکسانی آماده می شود. به همین دلیل غذاهایی مثل پیتزا، ماهی و استیک گوشت در فر طبخ بهتری دارند. با توجه به قیمت بالای فر لازم است که موقع خرید دقت کافی داشته باشیم تا محصولی که خریداری می کنیم حداقل یک دهه ما را در آشپزخانه و پخت غذا همراهی
میز مدیریت لوکس و مدرن چه مشخصاتی دارد ؟
میز مدیریت لوکس و مدرن چه مشخصاتی دارد ؟ بهترین مدلهای میز مدیریت لوکس و مدرن کدام اند ؟ بهترین طراح و تولید کننده میز مدیریت لوکس و مدرن چه مشخصاتی دارد ؟ بهترین شرکت در طراحی دکوراسیون داخلی و میز مدیریت لوکس و مدرن کدام است ؟
شرکت مبلمان اداری یکتا یکی از بهترین شرکت ها در زمینه طرای و تولید و اجرای دکوراسیون داخلی و دکوراسیون اداری می باشد ، بهترین مدل ها و طراحی و تولید بی نقص برای انواع مبلمان ا
میز مدیریت لوکس و مدرن چه مشخصاتی دارد ؟ بهترین مدلهای میز مدیریت لوکس و مدرن کدام اند ؟ بهترین طراح و تولید کننده میز مدیریت لوکس و مدرن چه مشخصاتی دارد ؟ بهترین شرکت در طراحی دکوراسیون داخلی و میز مدیریت لوکس و مدرن کدام است ؟
شرکت مبلمان اداری یکتا یکی از بهترین شرکت ها در زمینه طرای و تولید و اجرای دکوراسیون داخلی و دکوراسیون اداری می باشد ، بهترین مدل ها و طراحی و تولید بی نقص برای انواع مبلمان ا
همشهری آنلاین / بهاره خسروی :یکی از قدیمی ترین آیین های استقبال از نوروز در تهران قدیم، حرکت قسمت قسمت کردن «آتش افروزان» یا «حاجی فیروز»ها در کوچه ها برگرفته از تشبیه کردن ها و روایت های اسطوره ای ایران باستان بود. آتش افروزها یکی از باستانی ترین دسته بازیگران گرداگرد گردی بودند که از چهارشنبه آخرسال تا سیزدهم فروردین ماه دور شهر می چرخیدند و مژدگانی آمدن بهار و سالی دلگشا را به انسان می دادند. این قسمت قسمت کردن چند بازیگر و نوازنده داشت
عدم استقبال مناسب از تلویزیون های سه بعدی

چرا فناوری تلویزیون های سه بعدی مورد پذیرش عمومی قرار نگرفت؟ 
تقریبا همه ما یادمان هست که سینما سه بعدی های شهربازی ها تا چقدر مهیج و دوست داشتنی بودند و حتی جذاب تر هم می شدند وقتی سایر امکانات برای طبیعی کردن فیلم دست به دست هم می دادند و در نهایت یک خیال واقعی را رقم می زدند . اما این خیال در ابتدا که به خانه هایمان آمد موفق بود اما بعدها به معنای واقعی کلمه
1-چند پر زعفران +یک تکه چوب دارچین +3عدد هل درسته داخل آب جوش بریزید بعد از چند دقیقه که دم کشید کمی گلاب اضافه کنید.( شادابی و از بین بردن کسالت)
2- زنجبیل تازه 2حلقه +چای سبز1قاشق داخل قوری بریزید آب جوش روش بریزید بعد از 3دقیقه داخل فنجون بریزید چند قطره لیموی تازه بچکونید.(برای پیشگیری از سرما خوردگی)
3-گل گاوزبان+گشنیز درسته +چند پر لیمو عمانی +چند دونه هل یا چوب دارچین.(آرامش بخش)
4-برگ تازه ی پونه یا نعنا رو دم کنید اگه دوست داشتید چند برگ به لیم
مرا دعوت کرده اند تا بخشیده شوم، مرا احضار کرده اند تا از بی راه ها استقلال یابم، مرا جلب کرده اند تا از پیچش بیرون بیایم و واقف شعاع شوم و روز را حساسیت کنم. ولی هنوز گویی بخشی از من در پیچش مانده است. هنوز گویی نمی توانم خود را از بندهای مرموز به خشکی امدن دست و پایم آزاد کنم. هنوز گویی نمی توانم چشمانم را قائم و تمام به سو روز باز کنم. می خواهم از این در باخبر منحوس و داخل را صدا بزنم. می خواهم از این در متوجه شوم و نور را ببینم. می خواهم... داخل هم
روی زمین خاکی داشتم با نوک کتونی کلمه می نوشتم...اسم تو رو نوشتم مربی تنیسم اومد. شتابزده کف کتونی رو روی اسمت کشیدم خاک پخش و پلا بشه تو نخونه. 
در همین احوالات شاعرانه بودم یکی گوشه چادر برزنتی روی زمین رو پس زد اومد داخل توپهای ضربه های خارج از کادر زمین رو برگردوند به سبد. من هوارم رفت هوا که آقا نمیبینی حجاب نداریم! چرا اومدی داخل؟! اقاهه گفت بله دیدم اما شما هم مثل خواهرم؛ عیبی نداره! :/

نام : دلچی گابانا لایت بلورائحه : خنک و ترشنوع ادکلن : ادو تویلتحجم : 125میل
دلچی گابانا لایت بلو مردانه ادکلن مردانه ی لایت بلو محرک ، جذاب ، مقاومت نا پذیر . . .پس از مدل محبوب این عطر برای خانم ها ، سر انجام مدل مردانه ی این عطر توسط کمپانی Dolce & Gabbana در سال 2007 ارایه شد . ظرف مدت کوتاهی ، این مدل مردانه حتی محبوب تر و جذاب تر از مدل زنانه ی خود شد که استقبال گسترده از آن گواه راستی این مطلب است . این استقبال همچنان ادامه دار بوده تا جایی که هنوز از پ
اولیور زیپس، مدیرعامل جدید شرکت بی‌ام‌و، یک روز پس از جایگزینی با هرالد
کروگر، با ارسال پیامی به کارکنان این شرکت از آنها خواست تا با آغوش باز
به استقبال نوآوری‌ها حرکت کنند. اقدامی که به‌زعم او برای سبقت گرفتن از
مرسدس‌بنز، رقیب آلمانی خود امری حیاتی است.
ادامه مطلب
 به نقل از روابط عمومی باشگاه پرسپولیس، وحید امیری که بامداد امروز به اردوی تیم ملحق شده بود، صبح امروز با کادر فنی و اعضای تیم فوتبال پرسپولیس دیدار و گفتگو کرد.
گابریل کالدرون و دیگر اعضای کادر فنی و بازیکنان به بازیکن ملی پوش خود خوش آمد گفتند و استقبال گرمی از او داشتند.
امیری نیز در جریان این دیدار از کادر فنی و اعضای تیم تشکر کرد و ابراز امیدواری نمود که بتواند در کنار تیم و برای تیم مثمرثمر باشد.
دیدین بعضی مواقع یه دونه برنج ،حبوبات ..داخل گلو می مونه و تا یکی دو ساعت سرفه می کنی(امواتت میاد جلو چشات)امشب موقع شام خوردن مامانم همین  جوری شد و تا نیم ساعت سرفه کرد 
عید سال قبل خانواده دایی، ظهر خونه ما دعوت بودن. یه دونه لپه داخل  دلمه، موند گلو عروس دایی .....خلاصه نتونست غذا بخوره و کلی سرفه می کرد 

اون یکی عروس داییم تعریف کرد :دیشب خونه مامانم اینا کلی مهمون بود. وقتی شام میخوردیم،دختر عمه ام بدون حرفی با حالت فرار دو طبقه رو اومد پا

چرا فناوری تلویزیون های سه بعدی مورد پذیرش عمومی قرار نگرفت؟ 
تقریبا همه ما یادمان هست که سینما سه بعدی های شهربازی ها تا چقدر مهیج و دوست داشتنی بودند و حتی جذاب تر هم می شدند وقتی سایر امکانات برای طبیعی کردن فیلم دست به دست هم می دادند و در نهایت یک خیال واقعی را رقم می زدند . اما این خیال در ابتدا که به خانه هایمان آمد موفق بود اما بعدها به معنای واقعی کلمه
دمنوش نوعی نوشیدنی است که در آن جزیی از گل، برگ ، ساقه ، ریشه،دانه، پوست میوه یا اجزای دیگر گیاهان دارویی که قابل حل در آب هستند، به صورت خشک یا تازه مورد استفاده قرار می گیرد. دم کردن یا گرفتن عصاره به وسیله آب، متداول ترین و قدیمی ترین روش به کار بردن داروهای گیاهی است. طرز تهیه به این صورت است که ابتدا روی گیاه که به طرز صحیحی خرد شده است آب جوش می ریزند، سپس آن را به مدت ۳ الی ۵ دقیقه در یک ظرف در بسته ی شیشه ای یا چینی می گذارند و گاهی آن را ب

‍ مهم
‼️بدون شک آیفون ما یا هر گوشی که داشته باشیم احتمال داره داخل آب بیفته، اولین جایی که هم آب نفوذ می کنه محل بلندگوهای گوشیه . جالبه بدونید در این زمینه یه اپلیکیشن ارائه شده که با نصب این اپ می تونید آب داخل بلندگو رو در بیارین. با صدای زیاد و امواجی که که از طریق این برنامه تولید میشه آب داخل بلندگو براحتی بیرون میاد.
ادامه مطلب
کیک مرغ یک فینگر فود سرد است و طرز تهیه ساده ای دارد .مناسب جشن تولد می باشد و شما می توانید به صورت قالبی یا تک نفره برای مهمانان خود تهیه کرده و روی میز مهمانی به تعداد بچینید .در واقع کیک ها اولین بار در کشور های اروپایی کشف شدند و مورد استقبال قرار گرفتند. کیک مرغ در وافع یک نوع غذای سرد می باشد.
ادامه مطلب
مواد لازم برای تهیه دسر گرانیتای اسپرسپو :

قهوه تازه دم(فنجان مخصوص اسپرسو) :هفت شاتشکر (قهوه ای بهتر است) : دو قاشق غذاخوریخامه پرچرب :نصف پیمانه طرز تهیه دسرهاطرز تهیه گرانیتای اسپرسپو برای درست کردن این دسر خروشمزه و ساده اول قهوه را دم کرده و شکر را داخل آن حل کنید.
مخلوط قهوه و شکر را بعد از خنک شدن داخل یک ظرف شیشه ای یا سرامیکی بریزید و برای 1 ساعت داخل فریزر قرار دهید تا منجمد شود.
بعد از منجمد شدن قهوه آن را از فریزر خارج کرده و با چن

شب کریسمس بود و هوا، سرد و برفی.پسرک، در حالی‌که پاهای برهنه‌اش را روی برف جابه‌جا می‌کرد تا شاید سرمای برف‌های کف پیاده‌رو کم‌تر آزارش بدهد، صورتش را چسبانده بود به شیشه  سرد فروشگاه و به داخل نگاه می‌کرد.در نگاهش چیزی موج می‌زد، انگاری که با نگاهش ، نداشته‌هاش رو از خدا طلب می‌کرد، انگاری با چشم‌هاش آرزو می‌کرد.خانمی که قصد ورود به فروشگاه را داشت، کمی مکث کرد و نگاهی به پسرک که محو تماشا بود انداخت و بعد رفت داخل فروشگاه. چند
پیش‌فروش بلیت سینماهای مردمی در سی و هفتمین جشنواره فیلم فجر از دیروز به صورت اینترنتی آغاز شد.

طبق اعلام روابط عمومی جشنواره، در یک ساعت ابتدایی، بیش از ۱۰ هزار سری بلیت به فروش رفته که این تعداد نسبت به زمان مشابه سال گذشته، ۲۰ درصد افزایش داشته است.
معاون اجرایی سی‌ و هفتمین جشنواره فیلم فجر با اشاره به استقبال خوب مخاطبان از سینماهای تازه تاسیس گفت: تا این لحظه استقبال از تمامی سینماها از جمله تماشا، ماندانا، راگا و کیان بسیار خوب بود
پیش‌فروش بلیت سینماهای مردمی در سی و هفتمین جشنواره فیلم فجر از دیروز به صورت اینترنتی آغاز شد.

طبق اعلام روابط عمومی جشنواره، در یک ساعت ابتدایی، بیش از ۱۰ هزار سری بلیت به فروش رفته که این تعداد نسبت به زمان مشابه سال گذشته، ۲۰ درصد افزایش داشته است.
معاون اجرایی سی‌ و هفتمین جشنواره فیلم فجر با اشاره به استقبال خوب مخاطبان از سینماهای تازه تاسیس گفت: تا این لحظه استقبال از تمامی سینماها از جمله تماشا، ماندانا، راگا و کیان بسیار خوب بود
بالاخره یاد گرفتم خودم ماشینم رو ببرم داخل حیاط و بیرون بیارم . در اواسط دی ماه 1397 ماشین پراید نو خریدم و تا یک ماه وقتی می خواستم ماشین رو بیارم داخل حیاط و یا وقتی می خواستم ماشین رو از داخل حیاط ببرم بیرون بابام برام این کار رو می کرد و خودم ترس داشتم که بزنم به در و دیوار و ماشین نو رو خش کنم . یک ماه از ماشین خریدن من گذشته بود که بالاخره قسمت شد ماشین بردن به داخل حیاط رو یاد بگیرم . دو سه روزی بابام تنهایی رفت مشهد بخاطر اینکه قبض های آب و بر
خاطرات اردو جهادی شهریور نود و هشت: (شماره سه)
وارد مدرسه شدم.
و حالا وارد سالن... .
گفتم سلام ...
منم زرنگی کردم و هر وقت نزدیک سقف می شدم پاهامو بلند می کردم تا با کله نرم تو سقف!
خاطرات اردو جهادی شهریور نود و هشت: (شماره دو)
وارد مدرسه شدم.
و حالا وارد سالن... .
گفتم سلام ...
تا حالا براتون پیش اومده که نیاز به درآوردن گوشی از چاه توالت داشته باشید؟ در آوردن گوشی، طلا، انگشتر، دستبند یا هر نوع اشیای قیمتی دیگه از چاه توالت؟
افتادن اجسام داخل چاه توالت، لوله فاضلاب آشپزخانه، لوله فاضلاب حمام و … باعث گرفتگی های بسیار شدید می شود و پس از افتادن آنها داخل چاه توالت حتما باید فورا جهت درآوردنشان اقدام نمود.وای از اون روزی که گوشی یا طلا یا اشیای قیمتی که داری داخل چاه توالت بیافته.بدشانسی خیلی بدیه. ولی گاهی اوقات
راه های آموزش نظم به کودکان
 آموزش نظم به کودکان و تربیت کودک منظم برای والدین یک امر مهم است ولی اکثر آنها از اینکه کودکشان از نظم و انظباط زیاد استقبال نمی کنند گله مندند. در این بخش 8 اصل و راه مهم تربیت کودک منظم را خواهید خواند.آموزش نظم به کودکان
ادامه مطلب
چرا به هر کسی که کمک میکنم، و قالبی که میخواد رو براش طراحی میکنم، تشکر میکنه ولی قالب رو استفاده نمیکنه؟
اگر مشکلی یا ایرادی قالب ها دارن بهم بگین، یا مشکل منم؟
تو طول این چند ماهی که قالب زدم، به غیر از دو نفر، هر کسی که قالب من رو برداشته، و داخل وبلاگش استفاده کرده، یا یک دقیقه بوده یا یک ساعت!
من که ناامید شدم رفت!
رو راست باشین و حقیقت رو بهم بگین...
اگر مشکل اسم طراح داخل قالبهاست ، همین الان بهم بگین
اولین و مهمترین چیزی که تو شنا یاد میگیرید گرفتن هوا و تخلیه اون داخل آبهبرای شروع اولین قدم فوت کردنه!همینطور که صورتتون داخل آبه شروع کنید به فوت کردنسعی کنید اینکارو اروم انجام بدین و با شمارش. ابتدای کار باید حدود 6ثانیه طول بکشه تا شما تمام هوارو بدین بیرون و کم کم زمانو به 10 میرسونیمحالا روی سطح آب فوت کنید تا قدرت این هوایی که تخلیه میشه رو ببینیددر اثر فوت کردنتون دوایری روی سطح اب ایجاد میشه که کاملا مشهودهتخلیه هوا داخل اب با دهان ه

تبلیغات

محل تبلیغات شما

آخرین وبلاگ ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها